ФТН на Сајму образовања ПУТОКАЗИ

25.02.2013. - 00:00
Факултет техничких наука ће наступити на 9. међународном Сајму образовања “Путокази” који ће се одржати од 28. фебруара до 2. марта у Мастер хали Новосадског сајма.

Сајам “Путокази” је догађај који афирмише образовне институције средњошколског и високошколског нивоа у земљи и иностранству, а заинтересованим за наставак школовања и стручно усавршавање пружа потребне информације о условима уписа.

Факултет техничких наука ће на сајму представити нову кампању за УПИС 2013, а сви заинтересовани за студирање имаће прилику да на време прикупе податке о студијским програмима, условима уписа и пријемним испитима.

На штанду ФТН-а матуранти ће моћи да се упознају са методом 3D штампања на штампачу MakerBot Реплицатор2. Да напуне свој телефон уз помоћ BENCHarger клупе користећи своју енергију. Као и да учествују у наградној игри “ДА ТИ ГЛАВА РАДИ” и освоје ТАБЛЕТ РАЧУНАР.

• Није могуће приказати слику.