Студентско такмичење из области односа с јавношћу

27.09.2013. - 08:46
Друштво Србије за односе с јавношћу, други пут ће, у оквиру годишње конференције ПРилика 2013, организовати и национално студентско такмичење из области односа с јавношћу.

Конкурс је отворен за студенте уписане на било који студијски програм основних академских, струковних или мастер студија на државним и приватним високошколским институцијама у Републици Србији.

Котизација се не наплаћује, а тимови студената могу да броје три или четири члана.

Циљ такмичења је да понуди могућност заинтересованим студентима да, кроз решавање студије случаја, прошире своја знања, практично их примене и тестирају кроз креативно решавање занимљивих пословних ситуација и изазова у области комуникација и односа с јавношћу.

Организација овог такмичења представља и један вид промоције, унапређивања и развоја струке односа с јавношћу, што представља један од значајних циљева и задатака ДСОЈ-а.

Сви заинтересовани студенти могу пријавити своје тимове најкасније до понедељка, 30. септембра 2013. године, слањем попуњеног пријавног формулара на мејл Друштва drustvo@pr.org.rs.

Стручни жири састављен од угледних стручњака из области односа с јавношћу, оцењиваће и у ужи избор изабрати три најуспешнија рада који ће се пласирати у финале такмичења, а које ће се одржати 14. новембра на Златибору, у оквиру конференције ПРилика 2013.

Студију случаја и формулар за пријаву можете преузети из прилога.