Fakultet tehničkih nauka

Fondacija Tempus raspisala je javni poziv namenjen predavačina na Univerzitetu u Novom Sadu – Besplatna obuka za predavače na visokoškolskim ustanovama za izvođenje nastave na engleskom jeziku.

Cilj obuke jeste unapređenje internacionalizacije visokog obrazovanja na Univerzitetu u Novom Sadu, zahvaljujući poboljšanju kvaliteta nastave na engleskom jeziku na studijskim programima, primenom inovativnih metoda prilagođenih međunarodnom okruženju.

Prijava za obuku se vrši popunjavanjem prijavnog formulara, do nedelje, 13. oktobra 2024. godine u 23.59 časova.

Detaljne informacije i uslovi poziva nalaze se na linku.

Podeli vest: