Fakultet tehničkih nauka

Konkurs za dodelu godišnjih nagrada za arhitekturu za 2023. – <eng>UAS</eng>

Udruženje arhitekata Srbije raspisalo je Konkurs za dodelu Godišnjih nagrada za arhitekturu za 2023. godinu.

Nagrada se, između ostalog dodeljuje i za: Najuspeliji  studentski  projekat arhitekture studentima arhitekture, nastao u  toku nastavnog procesa u protekloj 2023. godini.

Za predloženi studentski projekat, predlagač je dužan da Žiriju u pisanoj formi podnese:
– prijavu kandidata sa informacijom o projektu kojim se kandidat kandiduje za nagradu, grafičke priloge projekta koji će omogućiti uvid u sadržaj i rešenje, tekstualni opis projekta, preporuku predmetnog nastavnika kao i drugi raspoloživi materijal o studentskom projektu– obavezna predaja i digitalno  ( <eng>cd, dvd</eng> ili <eng>usb</eng> ) u pdf formatu,  <eng>RGB</eng> sistem / do 150 <eng>dpi</eng>, formata A3.

Konkurs za nagradu se raspisuje 28.08.2024., a rok za podnošenje predloga sa kompletnom dokumentacijom  je do 01.11.2024.godine do 15,00 časova.

Predlozi se dostavljaju na adresu Udruženja arhitekata Srbije i Društva arhitekata Beograda, Kneza Miloša 7a/<eng>III</eng>,  radnim danima od 10,00 do 14,00 časova, kontakti <eng>UAS/DAB:</eng>  011/3230-059, 3239-754, office@u-a-s.rs.

Više informacija o Konkursu možete pronaći OVDE.

Podeli vest: