Fakultet tehničkih nauka

Svečana dodela zahvalnica za postignute uspehe na „Ijadama“ i Univerzitetskoj sportskoj ligi

Fakultet tehničkih nauka je u saradnji sa Studentskim parlamentom u utorak, 25. juna 2024. godine u Amfiteatru “Nikola Tesla” organizovao Svečanu dodelu zahvalnica studentima koji su ostvarili zapažene rezultate na IJADAMA i Univerzitetskoj sportskoj ligi, takmičeći se u naučnim i sportskim disciplinama.

Zahvalnice su takođe dodeljene i nastavnicima i saradnicima koji su naše studente pripremali za ova takmičenja.

Vršilac dužnosti dekana FTN-a, prof. dr Borisa Dumnić zahvalio se studentima na postignutim rezultatima i istakao da IJADE i druga takmičenja predstavljaju razvoj sposobnosti svakog pojedinca da bude jaka i bitna karika tima koji donosi pobedu a uspehom koji su ostvarili potvrđuju viziju našeg fakulteta: “Visoko mesto u društvu najboljih”.

Svečanosti je prisustvovao i pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost i profesor na našem fakultetu, prof. dr Branko Markoski. Profesor Markoski je pozdravljajući sve prisutne istakao da je ponosan što je i on deo FTN-a i čestitao svim studentima na osvojenim nagradama.

Podeli vest: