Fakultet tehničkih nauka

Služba tehničkih poslova

Naćić Dejan

Šef Službe tehničkih poslova

Služba tehničkih poslova se sastoji iz 4 odeljena:
• Odeljenje obezbeđenja objekata
• Odeljenje održavanja higijene
• Odeljenje održavanja objekata i instalacija
• Odeljenje za bezbednost, zdravlje na radu i protivpožarnu zaštitu

Služba tehničkih poslova je najveća služba na Fakultetu tehničkih nauka sa preko 100 zaposlenih radnika. Glavni zadaci službe su određeni po odeljenjima.

Odeljenje obezbeđenja objekata funkcioniše na 6 portirnica koje pokrivaju 8 zgrada ukupne povrišine 40.000m2. Odeljenje funkcioniše u smenama i funkcioniše 24 časa dnevno.

Odeljenje održavanja higijene po objekatima Fakulteta tehničkih nauka funkcioniše u 2 semene na dnevnom nivou. Održava se higijena u kancelarijama, učionicama, amfitatrima, toaletima, hodnicima. Odeljenje je zaduženo za uredan, lep i čist Fakultet.

Odeljenje održavanja objekata i instalacija raspolaže sa 8 majstora koji održavaju svih 8 objekata – 40.000m2. Odeljenje obavlja sve vrste majstorskih radova. (Elektro radovi, bravaski radovi, stolarski radovi, vodoinstalaterski radovi i drugi)

Odeljenje za bezbednost, zdravlje na radu i protivpožarnu zaštitu
Odeljenje je zaduženo za bezbedan i zdrav rad na Fakultetu za sve zaposlene i sve studente. Odeljenje funkcioniše sa 3 zaposlena radnika.