Sve veće interesovanje medija za studentsko preduzeće

07.11.2013. - 09:12
Projekat osnivanja studentskog preduzeća doc. dr Milovana Lazarevića  na Departmanu za Industrijsko inženjerstvo i menadžment, privlači sve veću pažnju šire javnosti.  Kreiranje poslovnog okruženja, zajednički rad studenata i umreženost smerova zainteresovalo je i novinare lista “24 sata”, te su svoj prvi intervju dali i zaposleni u studentskom preduzeću na našem Departmanu.

Studenti treće godine, direktor preduzeća Andrija Stojanović i menadžer preduzeća Nataša Kirić, govore za “24 sata” o dosadašnjem radu, trenutnom stanju i budućem tempu rada.

Baterijske lampe su dizajnirane i osmišljene, a na red je došla i izrada čak 300 ovakvih proizvoda, kao i promocija istih. Konačni proizvod se očekuje u decembru, a mi ga s nestrpljenjem očekujemo.

Za ovakvu inicijativu i uloženi trud možemo da kažemo samo BRAVO - jer se na ovaj način stvaraju velika dela i stručnjaci osposobljeni da upravljaju procesima rada, preduzećima i drugim velikim sistemima u budućnosti.

Ponosni Departman za IIM

Članak možete pročitati na web portalu

• Nije moguće prikazati sliku.