16. Međunarodna naučna konferencija „iNDiS 2023” - Drugi poziv

31.08.2023. - 11:26

Departman za građevinarstvo i geodeziju, Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu, ima zadovoljstvo da Vas pozove na 16. Međunarodnu naučnu konferenciju „iNDiS 2023”. Konferencija će se održati 16 – 17. novembra 2023., na prelepoj Fruškoj gori u ambijentu Hotela Fruške Terme.

Organizatori žele da Konferencija ostane mesto na kome se skupljaju domaći i strani istraživači i stručnjaci kako bi razmenili nove ideje i iskustva u oblastima građevinarstva, arhitekture i urbanizma, geodezije i geoinformatike, i upravljanja rizikom od katastrofalnih događaja i požara.

Sa posebnom pažnjom su birani Keynote govornici, među kojima su dr. Tahir Hanif sa University of the West Scotland, dr Zoran Matijević, Auseco Kanada i dr Sergio Ruggieri sa Polytechnic University of Bari.

Radujemo se da vas vidimo u što većem broju,
Oranizacioni odbor Konferencije „iNDiS 2023”