POČEO UPIS NA FTN-U

07.07.2020. - 11:04

U utorak, 7. jula 2020. godine, počeo je upis na osnovne studije na Fakultetu tehničkih nauka. Prvog dana se upisuju kandidati koji su po osnovnoj želji, na konačnoj rang listi, rangirani u okviru kvote za budžet.

Drugog i trećeg dana (8. i 9. jula) biće organizovane prozivke u Amfiteatru A1 za kandidate koji po osnovnoj želji, na konačnoj rang listi nisu rangirani u okviru kvote za budžet i svih samofinansirajućih kandidata.

Generalna prozivka neupisanih kandidata za upis na preostala mesta će se izvršiti 10. 07. 2020. godine.

Ako na nekom studijskom programu ostane slobodnih mesta, na taj studijski program mogu se upisati i lica koja su na nekom drugom fakultetu položila odgovarajući prijemni ispit (minimalno osvojenih 14 bodova). Upis takvih kandidata obaviće se od 13. do 15. 07. 2020. godine.

Više informacija možete pronaći u KONKURSU.