Youth Day of the Petersburg Gas Forum

22.05.2024. - 10:40

Youth Day of the Petersburg Gas Forum u organizaciji Državnog ekonomskog univerziteta u Sankt Peterburgu (St. Petersburg State University of Economics UNECON) i Gazprom kompanijom, Rusija okuplja vodeće stručnjake iz industrije i talentovane mlade ljude u cilju transfera znanja, novih ideja i istraživanja.

Forum je namenjen studentima master i doktorskih studija (Evroazijskih tehnoloških univerziteta) i sastoji iz dva dela:
- online Virtuelna akademija (03. jun - 12. jul 2024.) i
- fizički deo - učešće na formu Youth Day (oktobar 2024)

Rok za prijavu je petak, 24. maj 2024. godine. Više informacija o uslovima učešća putem sajta www.energyouthday.com

Troškovi učešća na formu biće pokriveni od strane fondova UNECON univerziteta i NIS-a.

Za više informacija o samom događaju molimo zainteresovani kandidati mogu kontaktirati direktno Prorektora za međunarodnu saradnju ovog UNECON univerziteta Prof. Dr. Dmitry Vasilenko dvasilenko@finec.ru