Konkurs za dodelu stipendija Fondacije Hemofarm

09.10.2023. - 11:02

Hemofarm fondacija i ove godine raspisuje Konkurs za dodelu stipendija najboljim studentima akademske školske 2023/24. godine.

Konkurs pruža priliku studentima da svoje znanje i veštine podignu na viši nivo kroz sveobuhvatan program koji čine program stipendija, mentorski program i program stručne prakse. Pored neformalnog znanja, polaznici programa uz podršku eksperata kompanije Hemofarm A.D. imaju priliku da steknu i radno iskustvo u različitim sektorima unutar kompanije i dodatni motiv da stečeno znanje primenjuju u Srbiji. Cilj programa jeste da osnaži odabrane stipendiste veštinama koje će im pomoći u svakodnevnom radu u čijem fokusu je briga o zdravlju i dobrobiti ljudi.

Konkurs za stipendije raspisuje se u ponedeljak, 9. oktobra 2023. sa trajanjem do 9. novembra 2023. godine. Namenjen je najboljim studentima završne godine osnovnih/integrisanih akademskih studija državnih univerziteta u Srbiji koji su u dosadašnjem studiranju ostvarili prosek ocena preko 8,50.