Zimska online škola Nančang univerziteta

20.12.2022. - 08:15

Nančang univerzitet poziva naše studente da učestvuju na besplatnoj online zimskoj školi koja se bavi kineskim jezikom i kulturom. U pitanju je događaj koji će trajati od 30. januara do 04. februara 2023. godine i organizovan je isključivo za univerzitete članice BRAUIC (Belt and Road Architectural University International Consortium) kojoj i FTN pripada.

Detaljnije informacije o samom događaju se nalaze u PDF posteru. Rok za prijavu je 25. januar 2023. godine. Zainteresovani studenti mogu popuniti formular za prijavu i poslati ga na ict@ncu.edu.cn.

Praćenje online zimske škole se odvija uz pomoć Ding Talk aplikacije. Detaljno uputstvo o podešavanjima i korišćenju ove aplikacije se nalazi u prilogu.