Konkurs kompanije Lohr d.o.o. Bačka Topola

05.05.2021. - 08:22

Kompanija LOHR Bačka Topola d.o.o. objavila je oglas za prijem u radni odnos (puno radno vreme) za jednog izvršioca na poziciji Mechanical Engineer – FEA calculation.

LOHR Bačka Topola je deo francuske kompanije LOHR čija je osnovna delatnost proizvodnja prikolica i poluprikolica za prevoz automobila.
U okviru proširenja proizvodnje i reorganizovanja službi raspisuje oglas: Mechanical Engineer – FEA calculation - 1 izvršilac.

Opis posla:
- FE analiza čvrstoće konstrukcija teških vozila ili konstrukcija opreme u odnosu na granične slučajeve opterećenja i slučajeve opterećenja zamorom.
- Priprema idealizovanog modela uz pomoć CAD alata kao i konstrukcija FEA modela.
- FEA - statička, zamor, dinamičko rešavanje.
- Analiza rezultata i kreiranje izvještaja.

Potrebni uslovi:
- Mašinski fakultet – VII stepen
- Veštine komunikacije i rada u timu.
- Napredno korišćenje računara (MS Office, internet).
- Vozačka dozvola.
- Obavezno aktivno znanje engleskog i/ili francuskog jezika.
- Software: CAD-CAE Siemens PLM Software NX, LMS SAMCEF, NX Nastran, NX Response and POSTAL post processing

Za postizanje neophodnog stepena znanja u ovoj oblasti predviđene su višemesečne obuke.

Rok za prijavu: 12.05.2021.

Kontakt:
Lohr Bačka Topola d.o.o.
Bečejski put 31
24300 Bačka Topola
Telefon: 024 / 712-777