Prakse u kompaniji Schneider Electric DMS NS

05.11.2019. - 13:46

Schneider Electric DMS NS D.O.O. je specijalizovana IT kompanija iz Novog Sada koja se bavi istraživanjem, razvojem i softverskim inženjeringom u oblasti elektroenergetike-Smart Grid IT, a posebno u oblasti upravljanja elektrodistributivnim preduzećima.

Kompanija je razvila svoj originalni proizvod ADMS softver (Advance Distribution Management System) koji predstavlja integrisano softversko rešenje za upravljanje električnim distributivnim sistemima, u prisustvu obnovljivih izvora energije.

Kompanija tokom cele godine pruža mogućnost realizovanja dvonedeljne i tronedeljne stručne prakse studentima određenih studijskih profila druge, treće, četvte godine osnovnih akademskih ili osnovnih strukovnih studija kao i studentima master akademskih ili specijalističkih strukovnih studija.

Prijavu možete izvršiti OVDE.

Za sva dodatna pitanja, pišite nam na: studenti@schneider-electric-dms.com