Prijave za Management trainee program kompanije Minth

25.04.2019. - 13:56

Kineska kompanija Minth, koja svoje globalno prisustvo proširuje i u Srbiji, prilikom posete FTN-u, predstavila je Management trainee program podrške našim studentima i započela proces selekcije kandidata zainteresovanih za rad u ovoj kompaniji. Cilj ovog upoznavanja bio je da se studentima iz oblasti mašinstva, mehanike, metalnih materijala, inženjerstva automobila, elektrike ili automatike, hemijskog procesnog inženjerstva i srodnih struka pruži mogućnost da se, kroz grupne i individualne inervjue, predstave menadžerima ljudskih resursa ove kompanije i da uđu u izbor za plaćeni trening u Kini u dužini od dve do tri godine.

Ovaj trening program namenjen je talentovanim studentima koji imaju želju da se stručno usavršavaju i viziju da se razviju u menadžere u velikoj svetskoj korporaciji. Uspešni kandidati biće zaduženi za upravljačke pozicije u fabrikama Minth-a širom sveta, ali i u Srbiji, gde je fokus odabrati kandidate koji će nakon programa početi sa radom u Loznici i biti jedni od lidera lokalne fabrike.

Kompanija Minth, sa sedišem u mestu Jiaxing u Kini, jedan je od svetskih lidera u oblasti dizajna, proizvodnje i prodaje strukturnih, funkcionalnih i dekorativnih delova u automobilskoj industriji.

Zainteresovani za ovaj program, koji nisu imali priliku da prisustvuju predavanju održanom u aprilu 2019. godine, mogu svoj CV poslati na adresu: ganghong.guo@minthgroup.com.