51. Međunarodni simpozijum o operacionim istraživanjima - SYM-OP-IS 2024

13.05.2024. - 13:41

Sa velikim zadovoljstvom vas pozivamo na 51. Simpozijum o operacionim istraživanjima „SYM-OP-IS 2024”. Organizator ovogodišnjeg skupa je Fakultet tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu u saradnji sa brojnim visokoškolskim, naučnoistraživačkim i drugim institucijama i udruženjima.

SYM-OP-IS je skup sa dugom tradicijom, koji od 1974. svake godine okuplja istraživače, predstavnike privrede i stručnjake iz oblasti operacionih istraživanja. Ciljevi SYM-OP-IS-a su razmena naučnih i stručnih informacija, iskustava i prezentovanje novih rezultata u razvoju i primeni metoda, modela i tehnika operacionih istraživanja. Simpozijum se sastoji od plenarnih predavanja i brojnih sekcija kroz koje se podstiče razmena između različitih oblasti optimizacije, nauke i industrije i omogućava sinteza teorijskog i praktičnog znanja iz operacionih istraživanja.

SYM-OP-IS 2024 će biti održan u hotelu Omorikana Tari u periodu od 16. do 19. septembra 2024. godine.
Za sve informacije posetite vebsajt konferencije.

U ime Programskog i Organizacionog odbora pozivamo Vas da svojim učešćem doprinesete očuvanju tradicije i kvaliteta ovog skupa.