Predavanje Dejana Cvetkovića u organizaciji FTN Business School

04.04.2024. - 08:19

Sa velikim zadovoljstvom vas pozivamo da se prijavite za predavanje Dejana Cvetkovića pod nazivom „Korporativne priče: Da pobediš, takmiči se. Da dominiraš, preuzmi“.

Predavanje će se održati u petak, 5. aprila u 18 časova u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka. Broj mesta je ograničen!

O predavaču

Dejan Cvetković je diplomirao na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu, nakon čega se ubrzo seli u Kanadu i počinje karijeru u kompaniji Microsoft. Dejan je bio direktor tehnološkog razvoja i jedan od osnivača Microsoft-ovog razvojnog centra u Srbiji. U tom trenutku to je bio tek 4. takav centar u svetu, van granica SAD.

Na ovom predavanju čućete priču o tome kako je Microsoft došao u Srbiju! Pored toga što ćete svi želeti da čujete kako izgleda saradnja sa Bil Gejtsom ili Stivom Balmerom - Dejan Cvetković će govoriti i na temu investicija i akvizicija u IT industriji.

Kako da se prijavite?

Više informacije o samom događaju saznajte na sajtu FTN Business School, a prijavu možete izvršiti putem onlajn formulara.