Održan sastanak sa predstavnicima kompanije Grid Dynamics

26.06.2023. - 12:04

Na nedavno održanom sastanku Fakulteta tehničkih nauka sa kompanijom Grid Dynamics dekan Fakulteta, prof. dr Srđan Kolaković zajedno sa prodekanima prof. dr Sebastianom Balošem i prof. dr Aleksandrom Kupusincem, kao i prof. dr Dubravkom Ćulibrkom i prof. dr Milanom Vidakovićem razgovarali su sa predstavnicima ove kompanije o potencijalnoj saradnji.

Među predstavnicima kompanije bili su Leonard Livschitz, osnivač i CEO, Vadim Kozyrkov, Senior Vice President of Engineering, Yury Grizlov, Chief Operating Officer, Sergey Taraday, Vice President of European Operations, Oksana Livschitz, Language Center Director, Tijana Stijović, Senior Delivery Manager, Ana Mirković, Operations Manager.

Tom prilikom, oni su se upoznali sa radom Fakulteta, departmanima i smerovima, a nakon sastanka su imali priliku da obiđu laboratorije, amfiteatre i ostale objekte Fakulteta.