Info dan Katedre za energetsku elektroniku i pretvarače

04.04.2023. - 13:11

Katedra za energetsku elektroniku i pretvarače, Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije obaveštava sve studente da će se u utorak, 11. aprila 2023. godine, s početkom u 9 časova održati treći po redu Info dan u prostorijama Naučno tehnološkog parka, Fruškogorska 1, Novi Sad (glavni ulaz sa Fruškogorske ulice).

Info dan je osmišljen sa idejom da se studenti upoznaju sa mogućnostima zapošljavanja i razvoja karijere u kompanijama koje posluju u našoj zemlji, kao i da se kompanije predstave i upoznaju sa obrazovnim kadrom naše katedre. Kompanije će u vremenskom periodu od 20 minuta predstaviti svoju delatnost i mogućnosti obavljanje prakse u kompaniji i zapošljavanja.

Tokom celodnevnog događaja ispred Amfiteatra biće postavljeni štandovi kompanija.

Radi što bolje organizacije mole se svi zainteresovani da se prijave putem formulara.

Agendu događaja možete pogledati u nastavku.

• Nije moguće prikazati sliku.