Srednjoškolci na prvoaprilskom Danu otvorenih vrata

03.04.2023. - 08:43

Veliki broj srednjoškolaca, njih preko 600, posetilo je u subotu, 01. aprila 2023. godine Fakultet tehničkih nauka u okviru manifestacije Dan otvorenih vrata.

Amfiteatar A1 Fakulteta bio je pun srednjoškolaca koji svoje školovanje planiraju da nastave na najvećem fakultetu u regionu. Na samom početku naši budući studenti imali su priliku da se kroz prezentaciju koju su vodili članovi Marketing tima FTN-a upoznaju sa studijskim programima koje mogu upisati u školskoj 2023/2024. godini, o načinu polaganja prijemnog ispita, mogućnostima konkurisanja na više studijskih programa ("PET ŽELJA"), statistici prethodnih godina i drugim značajnim informacijama.

Nakon opšte prezentacije o Fakultetu, maturanti su mogli da poslušaju i prezentacije studijskih programa za koje su zainteresovani.

Maturanti su kao i na prednovogodišnjem Danu otvorenih vrata dobili priliku da se u holu Fakulteta upoznaju sa studijskim programima kroz njihove projekte i radove, kao i da razgovaraju sa budućim kolegama o svemu što ih interesuje.

Nije moguće prikazati sliku.