FTN na Sajmu obrazovanja PUTOKAZI 2023

13.03.2023. - 14:07

Štand Fakulteta tehničkih nauka, i ove godine, na Sajmu obrazovanja „Putokazi" posetio je veliki broj maturanata i nastavnika srednjih škola, ali i studenata koji postdiplomske studije žele da nastave na FTN-u. Marketing služba zajedno sa Marketing timom FTN-a je kao i do sada,  predstavila je sve studijske programe osnovnih studija i svim zainteresovanim posetiocima odgovarala  na sva pitanja vezana za upis na Fakultet školske 2023/24. godine.

Tokom dva sajamska dana štand FTN -a posetili su srednjoškolci iz Novog Sada, Sombora, Kikinde, Vrbasa, Bečeja, Subotice, Bačke Palanke, Pančeva itd.

Na ovogodišnjem Sajmu, po prvi put, Fakulteti su prikazivali interaktivni sadražaj pa su tako posetioci imali priliku da posete neke od sedam radionica u organizaciji predstavnika studijskih programa našeg fakulteta.

Oni koji ove godine nisu bili u mogućnosti da posete Sajam sve informacije o upisu na Fakultet tehničkih nauka mogu da pronađu na sajtu www.ftn.uns.ac.rs/upis kao i putem Fejsbuk grupe BIĆU STUDENT FTN- UPIS 2023 koja sada broji više od 2000 članova.

Kako je bilo na Sajmu "Putokazi" možete pogledati na fotografijama i u videu ispod:

Nije moguće prikazati sliku.