Srednjoškolci na prednovogodišnjem Danu otvorenih vrata

20.12.2022. - 08:06

Veliki broj srednjoškolaca, njih preko 450, posetilo je u subotu, 17. decembra 2022. godine, Fakultet tehničkih nauka u okviru manifestacije Dan otvorenih vrata.

Svečana sala Fakulteta bila je puna srednjoškolaca koji svoje školovanje planiraju da nastave na najvećem fakultetu u regionu. Na samom početku naši budući studenti imali su priliku da se kroz prezentaciju koju su vodili članovi Marketing tima FTN-a upoznaju sa studijskim programima koje mogu upisati u školskoj 2023/2024. godini, o načinu polaganja prijemnog ispita, mogućnostima konkurisanja na više studijskih programa ("PET ŽELJA"), statistici prethodnih godina i drugim značajnim informacijama.

Nakon opšte prezentacije o Fakultetu, maturanti su imali mogućnost da poslušaju i prezentacije nekih studijskih programa za koje su zainteresovani.

Ovogodišnji koncept bio je nešto drugačiji u odnosu na prethodne godine pa su tako maturanti dobili priliku da se u holu Fakulteta upoznaju sa studijskim programima kroz njihove projekte i radove, kao i da razgovaraju sa budućim kolegama o svemu što ih interesuje.

Nije moguće prikazati sliku.