Fakultetu tehničkih nauka dodeljena povelja Elektrotehničkog fakulteta u Banjoj Luci

28.11.2022. - 08:11

Na Svečanoj akademiji u Banskom dvoru u Banjoj Luci, održanoj povodom 60 godina postojanja Elektrotehničkog fakulteta u Banjoj Luci, Fakultetu tehničkih nauka je 25. novembra 2022. godine dodeljena povelja za izvanredan doprinos u radu i razvoju Elektrotehničkog fakulteta u Banjoj Luci.

Ispred Elektrotehničkog  fakulteta u Banjoj Luci povelju je uručio prof. dr Zoran Đurić, dekan, a ispred Fakulteta tehničkih nauka povelju je primio prof. dr Platon Sovilj, predsednik Saveta.
Tom prilikom, predsednik Saveta je, u ime Fakulteta tehničkih nauka, čestitao prisutnim predstavnicima Elektrotehničkog fakulteta u Banjoj Luci ovaj značajan jubilej, zahvalio se na uručenoj povelji i sa zadovoljstvom istakao brojne veze i izuzetnu saradnju između Elektrotehničkog  fakulteta u Banjoj Luci i Fakulteta tehničkih nauka.

• Nije moguće prikazati sliku.