FTN na Sajmu obrazovanja PUTOKAZI 2022

11.03.2022. - 10:02

Štand Fakulteta tehničkih nauka, i ove godine, na Sajmu obrazovanja „Putokazi" posetio je veliki broj maturanata i nastavnika srednjih škola, ali i studenata koji postdiplomske studije žele da nastave na FTN-u. Marketing služba zajedno sa Marketing timom FTN-a je kao i do sada,  predstavila novu upisnu kampanju i svim zainteresovanim posetiocima odgovarala  na sva pitanja vezana za upis na Fakultet školske 2022/23. godine.

Tokom dva sajamska dana štand FTN -a posetili su srednjoškolci iz Novog Sada, Vrbasa, Bečeja, Pančeva, Subotice, Bačke Palanke, itd.

Oni koji ove godine nisu bili u mogućnosti da posete Sajam sve informacije o upisu na Fakultet tehničkih nauka mogu da pronađu na sajtu www.ftn.uns.ac.rs/upis kao i putem Fejsbuk grupe BIĆU STUDENT FTN- UPIS 2022 koja sada broji više od 2000 članova.

Kako je bilo na Sajmu "Putokazi" možete pogledati na fotografijama i u videu ispod:

Nije moguće prikazati sliku.