Dodeljeni sertifikati o uspešno završenom programu Priprema za poslovnu komunikaciju na engleskom jeziku

21.01.2022. - 11:03

U toku novembra i decembra 2021. godine, naši studenti, kao i studenti drugih univerziteta u Srbiji, imali su priliku da unaprede svoje veštine držanja poslovnih prezentacija, pisanja poslovnih imejlova, učestvovanja na poslovnim sastancima i konferencijskim pozivima kao članovi međunarodnih timova, kao i pripreme za intervjue za dobijanje posla. Program Priprema za poslovnu komunikaciju na engleskom jeziku, uz podršku Američke ambasade u Beogradu i Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu, osmislile su i realizovale doc. dr Dragana Gak i prof. dr Vesna Bogdanović. Svim studentima koji su uspešno završili ovaj program dodeljeni su sertifikati.