Besplatne onlajn radionice iz engleskog jezika

18.05.2021. - 10:26

U toku ove školske godine, u saradnji sa Američkom ambasadom u Beogradu, Fakultet tehničkih nauka je organizovao seriju od deset onlajn radionica pod nazivom Engleski jezik struke (EJS) – most između učionice i radnog mesta tokom kojih su studenti svih univerziteta u Srbiji bili u mogućnosti da unaprede svoje jezičke veštine neophodne za uspešno obavljane poslovnih aktivnosti na engleskom jeziku.

Zbog velikog interesovanja naših studenata za program, dve najinteresantnije radionice će biti ponovljene samo za studente Fakulteta tehničkih nauka. Prva radionica će se baviti primerima pisanih oblika komunikacije u poslovnom okruženju. Druga radionica će biti posvećena govornim veštinama, posebno držanju poslovnih prezentacija na engleskom jeziku.

Radionice će se održati online preko Zoom platforme. Raspored prezentacija je sledeći:

1. Write to impress (preparing students for business emails and documents in English).
Termin radionice je: 24. maj 2021. od 17.00 – 19.00 časova.

2. Speak confidently (preparing for business presentations in English).
Termin radionice je: 25. maj 2021. od 17.00 – 19.00 časova.

Radionice će voditi prof. dr Vesna Bogdanović i doc. dr Dragana Gak sa Katedre za društvene nauke.

Obe radionice će biti onlajn na engleskom jeziku, pa je neophodno da Vaše znanje jezika bude na B1 ili višem nivou.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da popunite OVAJ FORMULAR do 21. maja. Svim zaintersovanim studentima ćemo poslati link preko koga mogu da se priključe radionicama.