Važno obaveštenje za studente III godine

30.01.2020. - 09:39

Studenti treće godine su obavezni da urade sistematski pregled prema predviđenom rasporedu koji je istaknut na svakoj oglasnoj tabli.

Sistematski pregled počinje u 7:00 časova, prepodnevna grupa, odnosno u 13:30 časova, popodnevna grupa, prijavom na kartoteci u zavodu za zdravstvenu zaštitu studenata (Dr Sime Miloševića br.6).

Studenti moraju sa sobom poneti overenu zdravstvenu legitimaciju i indeks. Poželjno je poneti karton o vakcinacijama.

BEZ OBAVLJENOG SISTEMATSKOG PREGLEDA NIJE MOGUĆE OVERITI LETNJI SEMESTAR!!!

Studenti iz Republike Srpske i Crne Gore moraju imati obrazac INO 1, u suprotnom plaćaju sistematski pregled 1500,00 dinara. Istu cenu plaćaju i studenti koji nemaju overenu zdravstvenu knjižicu.

Studenti koji imaju više od 26 godina nisu obavezni da urade sistematski pregled.

Raspored po studijskim programima možete videti u prilogu.