Poseta delegacije East China Normal University iz Šangaja

04.12.2019. - 13:38

Fakultet tehničkih nauka u sredu, 4. decembra 2019. godine posetili su predstavnici Škole računarstva i softverskog inženjerstva (School of Computer Science and Softweare Engineering ) sa East China Normal University iz Šangaja (Kina).
Delegaciju jednog od Šangajskih najprestižnijih državnih istraživačkih univerziteta predstavljali su Huibiao Zhu, Min Zhang, Weikai Miao i Qin Li. Njih su u ime Fakulteta tehničkih nauka pozdravili prodekan za nauku i međunarodnu saradnju FTN-a, prof. dr Darko Stefanović, prof. dr Miodrag Đukić, direktor Departmana za računarstvo i automatiku, prof. dr Miroslav Popović, šef Katedre za računarsku tehniku, prof. dr Slivia Gilezan i Olivera Šulc, šef Službe za međunarodnu saradnju Fakulteta.
Nakon uvodne prezentacije tokom koje su gosti upozati sa istorijatom i naučnoistraživačkim potencijalima Fakulteta tehničkih nauka diskutovano je o realizaciji zajedničkih učešća dve visokoobrazovne institucije na međunarodnim istraživačkim projektima, organizaciji razmene naučnog osoblja i studenata, zajedničkim programima doktorskih studija, itd.

• Nije moguće prikazati sliku.