Studentima FTN-a obezbeđeno učešće na četvrtoj konferenciji o inovacijama Kine i zemalja Centralne i Istočne Evrope

03.10.2019. - 13:13

Četvrta konferencija o inovacijama Kine i zemalja Centralne i Istočne Evrope, pod nazivom „Joint Vision for Innovative Future", održaće se u Beogradu 8. i 9. oktobra.

Pored ministarskih delegacija, na konferenciji će učestvovati i predstavnici industrijskih i naučno-tehnoloških parkova, poslovnih inkubatora, univerziteta, kao i kompanija i startapova iz oblasti veštačke inteligencije, sajber bezbednosti, pametnih gradova, železnica, e-trgovine, robotike i dr.

U okviru ove konferencije, održaće se i „Innovation Talk" u čijem programu su predviđeni tematski paneli, okrugli stolovi i pitch sesije.

Studentima našeg Fakulteta obezbeđeno je besplatno učešće na ovoj konferenciji, a prijave su omogućene PUTEM OVOG LINKA do 4. oktobra 2019. godine do 19 časova. Prijavljeni studenti će putem e-mail-a dobiti obaveštenje o prevozu koji je za njih organizovan.

Program konferencije možete pogledati na SAJTU KONFERENCIJE.