Svečani prijem studenata prve godine studija

24.09.2019. - 12:43

Fakultet tehničkih nauka tradicionalno organizuje Svečani prijem studenata prve godine studija u školskoj 2019/20. godini. Prijem brucoša biće organizovan u subotu, 28. septembra 2019. godine u terminu od 11 do 13 časova na Trgu Dositeja Obradovića, ispred ulaza na Fakultet, uz prikladan program.

Brucoši će imati priliku da se upoznaju sa Upravom Fakulteta, rukovodiocima Departmana a tom prilikom će im se obratiti dekan Fakulteta tehničkih nauka, prof. dr Rade Doroslovački.

Na događaju će se brucošima predstaviti studentske organizacije koje deluju na Fakultetu tehničkih nauka i službe Fakulteta sa kojima će studenti sarađivati u toku studija. Na štandovima koji će tom prilikom biti izloženi, studenti prve godine studija moći će da postave pitanja starijim studentima.

PROGRAM SVEČANOSTI:

11.00-11.45 – Okupljanje studenata, podela paketa dobrodošlice, muzički  program, predstavljanje studentskih organizacija i službi Fakulteta.

11.45 - Otvaranje svečanosti

- pozdravna reč dekana FTN-a – prof. dr Rade Doroslovački
- pozdravna reč predsednika Skupštine Grada Novog Sada – Zdravko Jelušić
- pozdravna reč direktora Zavoda za zdravstvenu zaštitu studenata Novi Sad – Slavica Petrović
- pozdravna reč studenta prodekana FTN-a – Dejan Naćić

12.15-12.30 – Muzički program – Akademija umetnosti u Novom Sadu

12.30-13.00 – Predstavljanje studentskih organizacija, službi Fakulteta i muzički program (DJ).

Studentske organizacije koje će se predstaviti svoje aktivnosti:

• Studentski parlament FTN
• Savez studenata FTN
• Sportska organizacija Tehničar
• Studentska unija FTN
• BEST Novi Sad
• AEGEE Novi Sad
• ESTIEM LG Novi Sad
• EESTEC LC Novi Sad
• Studentsko preduzeće
• IAESTE Novi Sad

Službe Fakulteta koje će se predstaviti svoje aktivnosti:
• Služba za međunarodnu saradnju
• Služba za marketing

• Nije moguće prikazati sliku.