Otvaranje PARTAKE izložbe studentskih radova u Budimpešti

03.06.2019. - 13:01

Izložba studentskih radova PARTAKE, koja se realizuje u okviru projekta v4Participation, biće otvorena u četvrtak, 6.juna, u prostorijama Centra za savremenu arhitekturu (KEK) u Budimpešti.
Na izložbi će biti predstavljeni radovi studenata četvrte godine Departmana za arhitekturu i urbanizam, koji su u okviru predmeta Sintezni projekat primenjivali participativne metode u istraživanju potreba i interesovanja korisnika prostora, i dizajnu zadatih prostornih celina na Novom naselju. Rad u okviru predmeta realizovan je uz mentorstvo nastavnika i saradnika sa Departmana za arhitekturu i urbanizam (prof. dr Milica Kostreš, Ranka Medenica Todorović, Rastko Nožinić i Ivana Maraš), u saradnji sa organizacijom Novo kulturno naselje, koja je i partner na projektu.

Izložba PARTAKE biće otvorena nedelju dana u prostorijama KEK-a u Budimpešti. Projekat v4Participation finansiran je od strane Višegradskog fonda.