Pokretna laboratorija ispred FTN-a

08.03.2019. - 11:31

Pokretna laboratorija "SHOWTRUCK MAHR", proizvođača uređaja i opreme za dimenzionu metrologiju "MAHR" biće postavljena ispred ulaza u Mašinski institut u ponedeljak, 11. marta 2019. godine u periodu od 8 do 10 časova.  Biće prezentovano više od 40 uređaja ovog proizvođača.

U "SHOWTRUCK", između ostalog nalaze se i složeniji merni sistemi i merila kao što su:
- Fleksibilna merna mašina, MarShaft Scope 250 plus, za brzo mernje malih rotacionih delova tipa vratila i osovina, na bazi kamere;
- Konturograf, MarSurf XC 2,
- Merna stanica za hrapavost MarSurf XR 1,
- Digitalni Visinomer, Digimar 817 CLM-2D,
- Radionički mikroskop, MarVision MM 420,
- Univerzalno merilo, Multimar 844 T,
- Precizna merila sa "Integrated Wireles"- bežična tehnologija prenosa podataka do računara,
- Digitalni Mikrometri za brza merenja Micromar 40 EWRi-L,
- Ostala ručna digitalna i analogna merila.

Pozivaju se svi zainteresovani da se u direktnom kontaktu sa predstavnicima kompanije upoznaju se opremom i samom kompanijom.