Obaveštenje za studente Doktorskih akademskih studija

26.02.2019. - 10:28

Poštovani,
Obaveštavamo Vas da će prof. dr Branko Katalinić, redovni profesor Tehničkog Univerziteta u Beču, dana 02.03.2019. godine u periodu od 10 do 13 časova, održati predavanje:
“Education of Engineers for Digital Age: Challenges, Chances and Risks”

Pomenuto predavanje se održava u okviru predmeta „Odabrana poglavlja iz Industrijskog inženjerstva i inženjerskog menadžmenta“, i za studente doktorskih studija na studijskom programu Industrijsko inženjerstvo i  inženjerski menadžment su obavezna, dok se za studente svih ostalih studijskih programa ovo predavanje računa kao prisustvo na predmetu Aktuelno stanje u oblasti.

Predavanja će se održati u amfiteatru (A1) Istraživačkog i tehnološkog centra (zgrada ITC, 3 sprat )
U prilogu je biografija Prof. dr Branka Katalinića i sadržaj njegovog predavanja koje će održati u subotu.

(VAŠE PRISUSTVO ĆETE POTVRDITI POTPISIVANJEM NA SPISAK ZA STUDENTE DOKTORSKIH STUDIJA)