Svetosavska svečanost i promocija master inženjera

21.01.2019. - 12:03

U subotu, 26. januara 2019. godine sa početkom u 12.00 časova u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka biće upriličena tradicionalna Svetosavska svečanost.

Svetosavsku besedu govoriće Njegovo Preosveštenstvo Episkop bački Gospodin dr Irinej Bulović, a sve prisutne pozdraviće i dekan Fakulteta tehničkih nauka prof. dr Rade Doroslovački.
U okviru svečanosti dodeliće se Svetosavska nagrada najboljem studentu Fakulteta tehničkih nauka u prethodnoj godini i promovisaće se magistri i master inženjeri.
Takođe, na svečanosti biće dodeljeno priznanje akademiku Alparu Lošoncu povodom prijema u članstvo SANU.

U prilogu vesti možete pogledati program Svetosavske svečanosti kao i spisak magistara tehničkih nauka i mastera inženjera koji će biti promovisani.