Dodeljeni sertifikati profesorima za doprinos internacionalizaciji FTN-a

08.01.2019. - 09:44

Profesorima Fakulteta tehničkih nauka koji su učestvovali u realizaciji nastave za strane studente tokom poslednjeg semestra dodeljeni su sertifikati.

U ovom semestru preko programa mobilnosti na Fakultetu tehničkih nauka boravilo je 27 studenata iz devet različitih zemalja. Uprava Fakulteta, zajedno sa Službom za međunarodnu saradnju inicirala je da se svim profesorima koji su učestvovali u realizaciji nastave za strane studente, dodele sertifikati koji potvrđuju da Fakultet tehničkih nauka prepoznaje značaj mobilnosti u kontekstu internacionalizacije Fakulteta. U ovom semestru u realizaciji nastave učestvovalo je preko 50 profesora, a dobijene sertifikate zaposleni na Fakultetu tehničkih nauka moći će da koriste na konkursu za izbor u zvanje. Ovim povodom, organizovana je svečanost, a planirano je da se ovakav vid promocije održi nakon svakog semestra.

• Nije moguće prikazati sliku.