Dodeljene nagrade najuspešnijim studentima Fakulteta

13.07.2018. - 13:09

U četvrtak, 12. jula u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka najuspešnijim studentima FTN-a dodeljene su nagrade za rezultate ostvarene tokom školske 2016/2017. godine.

Najboljim studentima nagrade su dodelili prof. dr Rade Doroslovači, dekan Fakulteta tehničkih nauka, prof. dr Vladimir Katić, prodekan za finansije i razvoj, prof. dr Dragiša Vilotić, prodekan za nastavu, prof. dr Dragan Šešlija, prodekan za nauku i međunarodnu saradnju i predsednik Studentskog parlamenta Stefan Janjić.

Nagrađeno je preko 300 studenata u sledećim kategorijama:

- Najbolji student Univerziteta u Novom Sadu,
- Najbolji student Fakulteta,
- Izuzetni diplomirani studenti za postignuti uspeh u toku studija (ukupan prosek 10,00),
- Diplomirani studenti za postignuti uspeh u toku studija (ukupan prosek 9,50-9,99),
- Izuzetni studenti za uspeh u toku studija (ukupan prosek 10,00),
- Studenti za uspeh u toku studija (ukupan prosek 9,50-9,99),
- Studenti koji su ostvarili izuzetne rezultate u sportu.
-Studenti koji su osvojili jedno od prva tri mesta na “Ijadama”.

Nagrađeni studenti su, pored novčanih nagrada koje su im uplaćene na račun dobili i čestitke i balone koje su nakon dodele simbolično “pustili” ispred zgrade Fakulteta.

Fotografije sa svečane dodele nagrada najuspešnijim studentima možete pogledati OVDE.

Video sa svečane dodele nagrada najuspešnijim studentima možete pogledati OVDE.