Dodeljeni vaučeri velikih kompanija budućim Industrijskim inženjerima

06.07.2018. - 14:53

I ove godine velike kompanije kao što su: IGB Automotive, Norma Group, Continental, Lear i Carlsberg snose troškove školarine za pet studenata Industrijskog inženjerstva.

U okviru prozivke za upis na Fakultetu tehničkih nauka 6. jula 2018. godine prvih pet samofinansirajućih studenata Industrijskog inženjerstva dobilo je vaučer za oslobađanje od troškova školarine u narednoj školskoj godini. Zbog izražene potražnje za stručnjacima u oblasti industrijskog inženjerstva, troškove školarine snose velike kompanije koje zapošljavaju veliki broj naših inženjera.

Osim plaćanja troškova školarine, najveće kompanije su otvorile niz mogućnosti za saradnju sa fakultetom, od usavršavanja studenata do zapošljavanja na atraktivnim inženjerskim pozicijama.

Pored ovih ugovora, Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment ima preko 80 potpisanih ugovora o studentskoj praksi i drugim vidovima saradnje gde je osnovni cilj što bolja priprema studenata za rad u uspešnim kompanijama.

• Nije moguće prikazati sliku.