Web Design Open Day 2018

15.05.2018. - 07:59

U sredu, 16. maja, sa početkom u 18:00 časova na Fakultetu tehničkih nauka u Svečanoj sali održaće se drugi "Web Design Open Day" u organizaciji Departmana za grafičko inženjerstvo i dizajn.

U okviru ovog događaja predstaviće se predavači iz uspešnih web dizajn kompanija:

- Nemanja Spasić (UX/UI designer @ "ERYCE")
„UX vs UI DIZAJN - U ČEMU JE RAZLIKA"

- Terezija Katona (Art director @ "PopArt Studio")
„RAD U DIZAJN STUDIJU - ŠTA NAM TO NISU REKLI NA FAKULTETU"

- David Rhoderick (Senior Full-Stack Developer & Video Editor @ "Artlytical Media")
„WEB DEVELOPMENT BOOTSTRAPPING"

- Katarina Stepanović (UX/UI designer @ "Purezeen")
„ISKUSTVO NAGRAĐENOG STUDENTA - GODINU DANA KASNIJE"

Nakon predavanja u Svečanoj Sali, odabrani studenti četvrte godine predstaviće svoje studentske projekte izrađene u okviru predispitnih obaveza na predmetu Web dizajn na osnovnim akademskim studijama Departmana za grafičko inženjerstvo i dizajn. Studenti sa najbolje ocenjenim projektima će dobiti priliku da pohađaju stručnu praksu u navedenim kompanijama.

Sa zadovoljstvom pozivamo GRID studente i sve zainteresovane da prisustvuju ovom događaju.

• Nije moguće prikazati sliku.