Prezentacija master i doktorskih studija na Skoltech institutu iz Moskve

11.05.2018. - 12:58

Prezentacija o mogućnostima studiranja na Skoltech institutu iz Moskve održaće se u utorak 15. maja u 11:30č u Svečanoj Sali FTN-a.

Skolkovo Institute of Science and Technology je novi međunarodni univerzitet u Moskvi, nastao pre sedam godina u saradnji sa MIT, vodećim svetskim univerzitetom.

Ovaj univerzitet je postdiplomska škola koja nudi master i doktorske studije iz najatraktivnijih naučnih oblasti današnjice - data science, machine learning, advanced manufacturing, digital engineering, biotehnologije, robotike, energetike, materijala - u kombinaciji sa preduzetništvom i inovacijama.

Master studije na Skoltech-u traju dve a doktorske četiri godine a svi studenti koji su primljeni na studije automatski dobijaju stipendiju koja pokriva školarinu, troškove života i zdravstveno osiguranje i na master i na PhD nivou. Nastava i svi procesi na Univerzitetu se odvijaju na engleskom jeziku.

Više informacija možete pronaći OVDE kao i na: www.skoltech.ru  i http://msc.skoltech.ru/en/

• Nije moguće prikazati sliku.