Predstavnici kompanije BOSCH u poseti FTN-u

15.03.2018. - 10:54

U utorak, 14. marta 2018. godine predstavnici nemačke kompanije BOSCH posetili su Fakultet tehničkih nauka kako bi se upoznali sa razvojnim potencijalima Fakulteta koji je prepoznat kao izvor kvalitetnog inženjerskog kadra.

Jedna od najvećih svetskih industrijskih kompanija BOSCH GmbH, sa oko 400.000 zaposlenih u predstavništima širom sveta i preko 75 milijardi evra godišnjeg obrta razmatra mogućnost formiranja Razvojnog centra u Srbiji usled nedostatka inženjera u postojećem razvojnom centru u Mađarskoj. U potrazi za novim izvorima kvalitetnih inženjera, po čemu je Fakultet tehničkih nauka poznat, predstavnici ove kompanije posetili su FTN i informisali se o mogućnostima za saradnju. Tokom posete obišli su nekoliko laboratorija na Fakultetu i bili oduševljeni opremljenošću i načinom na koji se studenti FTN-a obrazuju za buduće profesionalno angažovanje.

• Nije moguće prikazati sliku.