Svečni prijem za studente na razmeni

26.02.2018. - 13:34

U svečanoj sali u kuli Fakulteta tehničkih nauka, u ponedeljak 26. februara 2018. godine upriličen je svečani doček za strane studente koji će, u okviru programa razmene Erasmus+, letnji semestar svojih osnovnih i master akademskih studija pohađati na Fakultetu tehničkih nauka.

Dobrodošlicu u ime Fakulteta studentima su poželeli prof. dr Dragan Šešlija, prodekan za nauku i međunarodnu saradnju, zaposleni u Službi za međunarodnu saradnju i profesori predmeta koje će gosti iz inostranstva polagati tokom boravka na FTN-u.

U pozdravnom govoru profesor Šešlija pozvao je studente da upoznaju Novi Sad i sve prednosti koje on pruža, da se povežu sa ljudima a da znanje koje ponesu sa FTN-a primene u životu na razne načine.

Ovog semestra na Fakultetu tehničih nauka boraviće 10 studenata iz Litvanije, Rumunije, Italije i Poljske.

• Nije moguće prikazati sliku.