Svečano otvaranje pete radionice Winter Academy 2018

23.02.2018. - 11:08

Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment u saradnji sa Donghua Univerzitetom iz Šangaja, NR Kina, tradicionalno po peti put organizuje studentsku radionicu „Winter Academy – Doing business in China“ u ponedeljak, 26.02.2018. godine na Fakultetu tehničkih nauka.

Studentsku radionicu Winter Academy 2018 će otvoriti:
- Prof. dr Rade Doroslovački, dekan Fakulteta tehničkih nauka
- Prof. dr Bojan Lalić, direktor Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment
- Dr Nenad Popović, ministar za inovacije i tehnološki razvoj u Vladi Republike Srbije
- NJ.E. gospodin Li Mančang, ambasador NR Kine u Republici Srbiji

Uvodno predavanje na temu: „Poslovna kultura i privredni razvoj NR Kine“ će održati doc. dr Nikola Zivlak, predavač pomenutog šangajskog univerziteta i bivši student Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment Fakulteta tehničkih nauka.

Pozivamo sve zainteresovane na svečano otvaranje radionice koje će biti održano u ponedeljak 26.02.2018. od 09:30-10:15č u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka.