Predstavnici Ambasade Republike Koreje na FTN-u

15.11.2017. - 17:16

Na inicijativu predstavnika Ambasade Republike Koreje u Srbiji, u utorak 14. novembra 2017. godine, na Fakultetu tehničkih nauka održan je sastanak na kome su razmatrani mogući pravci ostvarivanja saradnje između Fakulteta tehničkih nauka i Ambasade Republike Koreje odnosno potencijalnih institucija u Republici Koreji koje su sličnog karaktera kao FTN.

Sastanku je prisustvovao drugi sekretar Ambasade Republike Koreje u Srbiji, gospođa Son Đujon zadužena za kulturna i ekonomska pitanja, Jelena Milosavljević, asistent u Odeljenju za kulturu Ambasade Republike Koreje, dekan Fakulteta tehničkih nauka prof. dr Rade Doroslovački, prodekan za finansije i razvoj prof. dr Vladimir Katić, prodekan za nauku i međunarodnu saradnju prof. dr Dragan Šešlija i Vladimir Todorović šef Službe za međunarodnu saradnju.