Raspored za sistematski pregled za studente prve godine osnovnih studija

03.11.2017. - 11:55

Studenti prve godine su obavezni da urade sistematski pregled prema predviđenom rasporedu koji je istaknut na svakoj oglasnoj tabli. Sistematski pregled počinje u 7:00 časova, prepodnevna grupa, odnosno u 13:30 časova, popodnevna grupa, prijavom na kartoteci u zavodu za zdravstvenu zaštitu studenata (Dr Sime Miloševića br.6). Studenti moraju sa sobom poneti overenu zdravstvenu legitimaciju i indeks.
Poželjno je poneti karton o vakcinacijama.

Bez obavljenog sistematskog pregleda nije moguće overiti zimski semestar!

Studenti moraju poštovati raspored pregleda koji je istaknut, pošto u zavodu za zdravstvenu zaštitu studenata naknadni pregledi nisu mogući. Studenti iz Republike srpske i Crne gore moraju imati obrazac INO 1, u suprotnom plaćaju sistematski pregled 1500,00 dinara. istu cenu plaćaju i studenti koji nemaju overenu zdravstvenu knjižicu.
Studenti koji imaju više od 26 godina nisu obavezni da urade sistematski pregled.

Raspored možete pogledati u prilogu: Sistematski