Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić

11.10.2017. - 08:15

Studentima završnih godina i diplomcima koji su nedavno završili studije tehničkih nauka Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić pruža priliku da stečeno znanje primene profesionalno se usavršavajući tokom stručnih praksi u kompanijama širom Nemačke, u trajanju od tri do šest meseci.

Poziv za prijavu zainteresovanih kandidata traje do 13. novembra 2017. godine za prakse koje počinju u julu 2018. godine.

Program se realizuje uz finansijsku podršku Nemačkog ministarstva za ekonomsku saradnju i razvoj (BMZ) i kompanija učesnica.

Kroz Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić priliku da se usavršava na stipendiranim i mentorisanim stručnim praksama imalo je više od 300 studenata iz naše zemlje.

Prijave se šalju putem sledećeg linka a sve neophodne informacije možete pronaći u Prilogu vesti.