38. Dan Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment (VIDEO)

29.06.2017. - 21:00

U Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka održana je proslava 38 godina postojanja Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment 29.06.2017. godine.

Tom prilikom dodeljene su diplome ambasadorima dobre volje i poslovnog uspeha bivšim studentima, a sada uspešnim inženjerima u kompanijama za doprinos jačanju ugleda Departmana i za prenošenje znanja svojim mlađim kolegama kroz različite radionice koje se organizuju na Fakultetu.

Dodeljene su zahvalnice studentima ovog Departmana koji su na takmičenju EUROBOT 2017 u Francuskoj osvojili drugo, šesto i deseto mesto, zatim za osvojeno drugo mesto u generalnom plasmanu i prvo mesto u znanju na takmičenju „Menadžerijada i ekonomijada 2017“ i za drugo i treće mesto koje su studenti osvojili na nacionalnom takmičenju „FTN Challenge 2017“.

U okviru Dana Departmana uručene su plakete i zahvalnice kompanijama koje su prepoznale značaj studijskih programa Departmana i podržale studente u profesionalnom  razvoju.

Takođe, dodeljeni su vaučeri mladim doktorima nauka koji su u toku prethodne godine na Departmanu za industrijsko inženjerstvo i menadžment završili treći nivo studija i stasali u nastavnike.

Na svečanosti gostima su se obratili prof. dr Ana Langović Milićević, državna sekretarka u Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, prof. dr Rade Doroslovački dekan Fakulteta tehničkih nauka i prof. dr Bojan Lalić, direktor Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment, a svečanosti su prisustvovali prodekani Fakulteta tehničkih nauka, profesori sa drugih fakulteta u Srbiji, predstavnici kompanija, medija, profesori i studenti Fakulteta tehničkih nauka.

Nije moguće prikazati sliku.