Prezentacija Uprave za odbrambene tehnologije Ministarstva odbrane na FTN

11.05.2017. - 14:04

U Svečanoj sali FTN sa početkom u 13 časova u četvrtak, 11.05.2017. godine održana je prezentacija Uprave za odbrambene tehnologije Ministarstva odbrane.

Pred prepunim auditorijumom predstavnici Uprave za odbrambene tehnologije Ministarstva odbrane predstavili su delatnost istraživanja, proizvodnje i remonta naoružanja i vojne opreme.

Ukazali su i na postojeće potrebe za zapošljavanjem mladih inženjera tehničke struke.

Predstavnici Vojno-tehničkog instituta iz Beograda, kao vodeće istraživačke institucije u domenu naoružanja su u svojim prezentacijama predstavili delatnost instituta, aktuelne istraživačko-razvojne zadatke, potrebe za angažovanjem mladih inženjera tehničke struke, kao i mogućnosti izrade diplomskih i master radova.