Proslava Dana Fakulteta tehničkih nauka

09.05.2017. - 12:24

Svečanom akademijom, dodelom zlatnih indeksa i promocijom inženjera Fakultet tehničkih nauka obeležiće 57. godina postojanja.

U četvrtak, 18. maja 2017. godine sa početkom u 11 časova u Svečanoj sali biće organizovana svečana dodela zlatnih indeksa osmoj generaciji studenata FTN-a i promocija magistara tehničkih nauka i master inženjera a nakon svečanosti biće organizovan koktel u Klubu "Mašinac".

Svečana akademija održaće se u petak, 19. maja 2017. godine sa početkom u 12 časova u Amfiteatru "Nikola Tesla". Tom prilikom Uprava FTN-a će dodeliti nagrade: profosoru koji se ostvario najbolje rezultate u naučnoistraživačkom radu, nagradu za najbolje ocenjenog nastavnika i saradnika, nagradu za ostvarene rezultate u saradnji sa privredom, kao i nagradu za najbolje ostvarene rezultate u radu stručnih službi. Takođe, dodeliće se tradicionalne nagrade mladim nastavnicima i studentu iz Fonda "Momčilo Momo Novković".

Svečanu akademiju pratiće muzički program i koktel.