NT park dobio nagradu za ISKORAK GODINE 2016

15.12.2016. - 08:39

Srpska asocijacija menadžera (SAM) dodelila je nagradu u kategoriji za ISKORAK GODINE 2016 Naučno-tehnološkom parku Novi Sad, Fakultet tehničkih nauka, u sredu 14.12.2016. godine.

Na svečanosti održanoj u hotelu „Hajat" povodom obeležavanja jubilarne desete godine postojanja, Srpska asocijacija menadžera dodelila je priznanja najboljim pojedincima i kompanijama za poslovne uspehe ostvarene u 2016. godini. Nagradu je primio dekan Fakulteta tehničkih nauka, prof. dr Rade Doroslovački koji je izrazio zahvalnost svim prisutnima i objasnio značaj Naučno-tehnološkog parka, Fakulteta tehničkih nauka i kompanija koje su proiznikle iz njega.

Svečanoj večeri dodele godišnjih nagrada SAM-a prisustvovao je veliki broj zvanica iz poslovnog, političkog, kulturnog i medijskog života.