Poseta kompaniji NORMA GROUP u Subotici

07.12.2016. - 14:33

Poštovane koleginice i kolege,
pozivamo vas da se priključite poseti kompaniji NORMA GROUP u Subotici,  u okviru koje ćete imati priliku da se upoznate sa departmanima fabrike, posetite proizvodnju, otvoreno razgovarate sa rukovodiocima departmana i generalnim direktorom, a u cilju realizacije stručne prakse. NORMA GROUP traži da u posetu dođu isključivo studenti IV i V godine, sa Mašinstva, IT i Inženjerstvo zaštite životne sredine.

Zainteresovani studenti mogu poneti svoj CV.

NORMA Start program (plaćena praksa u trajanju do 12 meseci) ima za cilj da mlade ljude koji su na pragu svoje radne karijere upozna sa poslovnim okruženjem i uvede u način funkcionisanja jednog industrijskog sistema. Odabrani kandidati će biti u prilici da svoja prva radna iskustva steknu u tehnološki najsavremenijem radnom okruženju dok se budu susretali sa svakodnevnim izazovima modernog poslovanja. Stručna praksa u NORMA GROUP-i, lideru na svetskom tržištu u oblasti tehnologije konstruisanih spona i spojnica, je savršena prilika da mladi otpočnu svoju karijeru.

Stručna praksa će se obavljati u sektorima:

PROIZVODNJA
PROCESNI INŽENJERING
PROIZVODNI INŽENJERING
PROJEKTNI MENADŽMENT
KVALITET
NABAVKA
LOGISTIKA
IT
FINANSIJE
LJUDSKI RESURSI
ZAŠTITA I BEZBEDNOST NA RADU

Polazak: četvrtak, 15.12.2016. godine u 08:30h

Trajanje posete: tri i po sata (od 10:00 – 13:30)

Rok za prijavljivanje je sreda do 8h, 14.12.2016.

Broj raspoloživih mesta: 100

VAŽNA NAPOMENA: Uslov za realizaciju posete je minimum 50 prijavljenih zainteresovanih studenata.